Hakkımızda

Kul-tem kulak mumları Armoni Farma adına 2011 yılından bu yana Avrupa ülkesi Macaristanda dünyanın en önde gelen üretici firmalarından biri tarafından üretilmektedir.
Kulak Mumları binlerce yıldır kullanılan geleneksel bir şifa yöntemidir. Günümüzde kulak mumları gerek Avrupa’da gerekse Uzakdoğu’da yaygın olarak kullanılmaktadır.

Armoni Farma ürünleri, Türkiye genelinde 7 bölgede ve 12.000’den fazla eczanede satılmaktadır. Cosvia Collagen, Baby-Vac Burun Aspiratörü, Kul-Tem Kulak Mumu, S-Lash Kaş & Kirpik Serumu, Viaxi ve YesOn markaları, 25 ülkeye ihraç edilmektedir. Şirketimiz; İngiltere, Almanya ve BAE (Dubai) gibi ülkelerdeki sağlık sektöründe önde gelen uluslararası fuarlara katılmıştır.

Kişisel bakım ve sağlık ürünlerinde öncü konumda olmayı hedefleyen Armoni Farma, piyasada hâli hazırda bulunan ürünler yerine, Avrupa ve Amerika’da kendini kanıtlamış markalar ile yenilikçi ürünleri Türkiye pazarına kazandırmayı amaçlayarak Ar-Ge çalışmalarını yürütmektedir. İtalya’dan Varistasi Varis Kremi, Macaristan’dan Baby-Vac Burun Aspiratörü ve İspanya’dan Donna Glove Meme Kitlesi Tespit Eldiveni markalarının resmi Türkiye distribütörü görevini başarıyla üstlenmektedir. Bunların yanı sıra Almanya, İtalya ve İsveç’teki üst düzey kozmetik ve sağlık firmaları ile partner çalışmalarını sürdürmektedir.

Armoni Farma bünyesindeki markalarımız, uluslararası standartlarda sertifikalara sahip Türkiye’nin ve Dünyanın en önde gelen tesislerinde üretilmektedir. GMP (İyi Üretim Uygulamaları) Sertifikası; Sınıf I, CE sertifikalı Sınıf IIA, Sınıf IIB ile ISO 13485:2016 sertifikasına sahip ve İslâmi kurallara uygun olarak üretim yaptığı tescillenen Helâl Sertifikalı tesisler seçilmektedir.

Armoni Medikal Ürünler Limited Şirketi;

  • İTO (İstanbul Ticaret Odası)
  • TOBB (Türkiye Odalar Borsalar Birliği)
  • TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi)
  • ÜTS (Sağlık Bakanlığı Ürün Takip Sistemi)
  • ÇEVKO (Çevre Koruma Vakfı) üyesidir.